Rüyada sevdiğin erkeği hamile görmek

Rüyada sevdiğin erkeği hamile görmek fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine, bir sebeple aile hayatında çok büyük bir üzüntü yaşanacağına, genç kimselere eğitim vereceğine, sürekli insanları şaşırtan projelere imza atacağına, maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, zor zamanların geride kalacağına, kişinin başına gelecek uğursuz bir olaya ya da kötü bir musibete, kısmetlerin artacağına, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin erkeği hamile gördüyseniz:

  • İş yerinizdeki sıkıntılarınız sürmekle birlikte para konularında önemli ferahlamalarınız olabilir.

Rüyada sevdiğin erkeği hamile görmek kazancının, başarısının ve mutluluğunun artacağına, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin erkeği boşaltmak kendisini kurtuluşa götüreceğine, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin bir erkeği öpmek allah’ın kendisine herşeyin en iyisini, en lüksünü, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına, çok hayırlı sonuçlar elde edebileceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğin erkeği sarılmak bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, sıkıntılarından kurtulacağına ve büyük bir ferahlama yaşayıp huzura ereceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğin erkeği beklemek az da olsa bir kazanç elde edeceğine, kimseye muhtaç olmadan yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeği izlemek bundan sonra herşeyin yolunda gideceğine, sırtından terler akıtarak ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin erkeği kıskanmak mutluluğun her zaman hayata renk katacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin erkeği düşünmek başarısının çoğalacağına, anne ve babasının dualarını alarak sırtının yere gelmeyeceğine alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments