Rüyada sevdiğin çocuğun saçını kestirmesi

Rüyada sevdiğin çocuğun saçını kestirmesi ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, gittikçe daha kötü durumlara düşüleceğine, rüya sahibinin şanssızlık yaşayacağına, alınan borçların geri ödenemeyeceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine, iş alanını genişletip ün sahibi bir iş adamı olacağına, bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin çocuğun saçını kestirmesi gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda bazı gelişmeler olabilir.

Rüyada sevdiğin çocuğun saçını kestirmesi hayatın tadını doyasıya çıkaracağına, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına işarettir.

Rüyada çocuğun saçını okşamak hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğun saçını yıkamak iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, yapılan iyiliklerin karşılığı olarak ihanet görüşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir çocuğun saçını okşamak dertlerinin günden güne artacağına, karşısına iyi insanların çıkacağına delalet eder.

Rüyada çocuğun saçını kazıtmak kendisini üzecek ve sıkıntıya sokacak çeşitli durumlar ile karşılaşacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir erkek çocuğun saçını kesmek kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına, yaptığı çalışmaların heba olacağına, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğun saçını taramak bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına tabir olunur.

Rüyada küçük çocuğun saçını kesmek dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, ayrıcalık gerektirecek bir zekaya sahip olması sayesinde ticaret dünyasında en çok aranan, kalifiye elemanlar arasına gireceğine, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments