Rüyada sevdiğin birine küsmek

Rüyada sevdiğin birine küsmek anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine ve ferahlığa çıkacağına, yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine, onunla ileride çok mutlu olacağı evlilik hayatı için hayırlı bir başlangıç yapıp, birlikteliğe başlayacağına, yakın bir arkadaşla yaşanan tartışmanın tatlıya bağlanacağına, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına, çok endişeli ve çok üzüntülü dönemler geçireceğine, hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin birine küsmek gördüyseniz:

  • Diğerlerinin size anlattıklarına değil, sezgilerinize güvenmelisiniz.

Rüyada sevdiğin birine kavuşmak hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, bu sayede yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına ve bu sayede uzun yıllardan beri büyük bir özlemle gerçekleşmesini beklediği hayallerinin yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin birine dut vermek sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve bu sayede deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin birine sarılmak hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin birine küsmek aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine, büyük borçlar alınacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin birine yemek yapmak hayırlı olayların yaşanacağına, iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin birine armut vermek ilerleyeceğine, büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin birine sarılarak ağlamak kişinin bu nedenle kendini çok mutsuz ve üzgün hissedeceğine, hem mal ve para kaybedeceğine inanılır.

Rüyada sevdiğin birine tokat atmak anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments