Rüyada sevdiğin ağlamak

Rüyada sevdiğin ağlamak en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine, kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açılacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına, kişinin daha çok kazanacağına, ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına, sorunların biteceğine, üzüntülü günlerin  sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, maddi ve manevi olarak zenginliğinin yerinde olacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin ağlamak gördüyseniz:

  • Yalnızsanız karşı cinsten birisinden bir davet almanız olasıdır.

Rüyada sevdiğin işi yapmak büyük bir borcun altına gireceğine ve kazancının günden güne azalacağına, rızkının da çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin ile konuşmak kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, bolluk ve berekete kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin ile uyumak sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin ile sarılmak öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin ağlamak hayırlı bir yuva kurulacağına, ele geçen kazancın azalacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin birinin sarılması amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine ve çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin erkeğin ev alması alım ve harcama kolaylığının azalmayacağına, eline geçen fırsatların boşa çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin adamla kaçmak yapılan hataların yakında telafi edileceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments