Rüyada sevdiğin adamla öpüşmek

Rüyada sevdiğin adamla öpüşmek çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına, huzurlu ve mutlu olunacağına, elinin dönmez, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına, külfetinin ve yükünün artacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine, sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına tabiri caizse adeta ruhunun acı çekeceğine, tartışmaların sona ereceğine, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin adamla öpüşmek gördüyseniz:

  • İsteklerinizden oluşan bir liste yapmanızda fayda var.

Rüyada sevdiğin adamla gezmek sevdikleri ile bir araya geleceğine, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin adamla evlenmek geçimin daha kolay hale geleceğine, ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin adamla öpüşmek kazancının günbegün artacağına, eğitim konusunda kötü bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin adamla dertleşmek sıkıntılar yüzünden çok büyük maddi kayıplara uğrayacağına, hareketleneceğine ve sürpriz gelişmelere gebe olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin adamla buluşmak kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, yeni işlere atılacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin adamla kaçmak işlerinin kötüleşeceğine, maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına, kendisini işine veremeyeceğine, başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin adamla konuşmak üzüntülü ve zor günler yaşanacağına, bazı konser etkinliklerine katılacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin adamla arabaya binmek yaşamına renk, heyecan ve hareketlilik geleceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, rahat bir hayata kavuşacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments