Rüyada sevdiğin adamla mutlu olmak

Rüyada sevdiğin adamla mutlu olmak bir sebeple çok büyük bir zarar edileceğine, ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına, kabullenemeyeceği durumlara düşeceğine, borçlanacağına, yalancı bir kişi ile istemeden kurulan bir ortaklığın zarar görmeden bozulacağına, işlerinin zarara uğrayacağına, evliliğinde hem gerçek sevgiyi, tutkuyu, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, rakiplerin kazanılacak başarılar sayesinde yenilgiye uğratılacağına, fakir fukaraya yardım edileceğine ve bu sayede bol bol hayır duası alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin adamla mutlu olmak gördüyseniz:

  • Acele işlere teşebbüs etmemelisiniz çünkü ufak aksilikler büyük gecikmelere sebep olabilir.

Rüyada sevdiğin adamla mutlu olmak eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine, olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine, işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin adamla gezmek açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin adamla evlenmek elini taşın altına koyduğu işlerde çok büyük ihanetler göreceğine, elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin adamla dertleşmek her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, özür dilemek yerine durumu daha da vahim hale getireceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin adamla kaçmak kime gideceğine, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin adamla buluşmak yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin adamla öpüşmek çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine ve kariyerinde çok büyük bir adım atacağına, çocuklar gibi şen olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin adamla konuşmak herkesin parmakla göstereceği kadar başarılı bir iş hayatına kavuşacağına, sağlığının yerinde olacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments