Rüyada sevdiği kişiyi başkasıyla görmek

Rüyada sevdiği kişiyi başkasıyla görmek makbul olan yollardan ayrılmayacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, insanları hak yoluna çağıracağına, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına, kendi işini kurmak için adım atacağına ve azmi ve gayreti ile etrafındaki insanlar tarafından başka kişiler için örnek gösterileceğine, maddi olarak sıkıntı çekilen bir dönemin sona ereceğine, kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına ve rüya sahibine dua edeceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiği kişiyi başkasıyla gördüyseniz:

  • Sağlık açısından formunuzu korumak için klasik yöntemlerin dışına çıkarak daha ilginç sporlar yapabilirsiniz.

Rüyada sevdiği kişiyi başkasıyla görmek arzularına ve emellerine kavuşacağına, yüzünün güleceğine, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada sevdiği kişiyi bir başkasıyla görmek kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, rakipleri mağlup edeceğine, makam sahibi olacağına delalettir.

Rüyada sevdiği kişiyi başkasıyla el ele görmek yardımı ile onlara ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına, kişinin korkulardan, kuruntulardan, borçlardan, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına delalet eder.

Rüyada sevdiği kişiyi başkasıyla konuşurken görmek ayıplanacağına, dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına işaret eder.

Rüyada sevdiği kişiyi yatakta başkasıyla görmek amaçlarınızın gerçekleşeceğine, kişinin rüya gibi bir hayat yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiği kişiyi başkasıyla evlendiğini görmek rüya sahibini kontrol etmekten vazgeçeceğine, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına alamet eder.

Rüyada sevdiği kişiyi başkasıyla nişanlandığını görmek sıkıntılarının artacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının bu kişi yüzünden gün geçtikçe daha artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiği kişiyi başkasıyla öpüşürken görmek çok iyi bir çevreye sahip olunacağına, işlerin yoluna gireceğine, asla elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments