Rüyada sevdiği kişinin yanına gitmek

Rüyada sevdiği kişinin yanına gitmek bazı kişilerin kalbini kıracağına, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine, sevdikleri ile arasına nifak ve ayrılık gireceğine, ebeveynlerinden biri ile ilgili bir sağlık sorunu haberi alacağına, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine, çok daha iyi ve daha başarılı bir döneme gireceğine, kimseye bu konuda ödün vermeyeceğine, bir sebeple çok üzüleceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiği kişinin yanına gitmek gördüyseniz:

  • İş hayatınız ön plana çıkıyor.

Rüyada sevdiği kişinin yanına gitmek güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına işaret eder.

Rüyada sevdiği kişinin yanına oturması geniş geniş yaşayacağına, hayal kırıklığı yaşamayacağına inanılır.

Rüyada sevdiği kişinin yanına geldiğini görmek hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, tartışmaların sona ereceğine, ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin yanına gidememek daha iyi bir eve çıkılacağına, herkesin istediği şeye kavuşacağına, aile bireyleri arasındaki bağın her geçen daha sağlam bir hal alacağına ve çok mutlu, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine delalettir.

Rüyada ölen kişinin yanına çağırması ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına, uzun yaşayacağına yorulur.

Rüyada hoşlandığın kişinin yanına gitmek bir sebeple çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine, işindeki verimliliğin düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölen kişinin yanına yatmak dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına, husumetlerin başgöstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiği erkeğin yanına gelmesi maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments