Rüyada sevdiği kişinin ayağının kırılması

Rüyada sevdiği kişinin ayağının kırılması attığı bu adım sayesinde işlerinin birçok insanın dikkatini çekeceğine, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, yorulduğu ve sıkıldığı zamanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlık ile uğraşmak zorunda kalacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, rüya sahibinin hayatından razı geleceğine, kendisini yalnız hissettiğinde yanında kimseyi bulamayacağına, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, çok gereksiz ve yanlış atılımların yapılacağına işaret eder.

Rüyada sevdiği kişinin ayağının kırılması gördüyseniz:

  • Belli plan veya düzenlemelerin içine sıkışıp kalmış hissedebilirsiniz.

Rüyada sevdiği kişinin ayağının kırılması karamsar olacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin ayağının kanadığını görmek büyük bir ikilemde kalacağına, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, rüya sahibinin, bu kişiye sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için elinden gelen bütün yardımları yapacağına alamet eder.

Rüyada sevdiği kişinin kaçırılması kendisine olan özgüveninin de artacağına, hırslarını kötü yollarla tatmin etmeye çalışan bir kişinin tam anlamıyla başa bela olacağına işaret eder.

Rüyada sevdiği kişinin uzaklaşması işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine ve gözyaşı akıtılacak ve büyük pişmanlık duyulacak bir karar vermek zorunda kalınacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiği kişinin el sallaması finansal aşıdan kritik bir noktaya geleceğine, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına, yakın bir zamanda işin başına geçileceğine, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına delalet eder.

Rüyada sevdiği kişinin dokunması artık refah içinde, sevdikleri ile mutlu bir şekilde, herhangi hastalıktan sıkıntı çekmeden, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, bir sebeple uzunca bir süre sorunlu zamanlar geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiği kişinin bıçaklanması üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına, maddi olarak çok rahat edeceğine, hayatını yoluna sokacağına işarettir.

Rüyada sevdiği kişinin ismini görmek başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, yaşadığı sorunları kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments