Rüyada serçenin elini ısırması

Rüyada serçenin elini ısırması uzaktan gelen çok büyük ve sevindirici bir haberden dolayı mutluluk gözyaşları döküleceğine, çok rahat bir şekilde çalışacağına, sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, rahat yüzü göreceğine, çalışan kişiler için ise, iş ile ilgili yapılan bir hata nedeni ile yaşanacak sıkıntıların rüya sahibinin üzerine kalacağına, arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, kazancını artıracağına inanılır.

Rüyada serçenin elini ısırması gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda veya sevgi temalı ilişkileriniz ilişkilerinizi geliştirmenize yardımı dokunabilecek fırsatlar yakalamalısınız.

Rüyada serçenin elini ısırması dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına, düşmanlarını alt edeceğine tabir olunur.

Rüyada serçenin öldüğünü görmek alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, hata ve günah işlemekten uzak duracağına alamet eder.

Rüyada serçenin ısırdığını görmek yaşamın belli bir düzene oturacağına, gülen gözlerin ışığının söneceğine tabir olunur.

Rüyada serçenin uçması yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına, yeni bir adım atılacağına, bu adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine ve çok büyük mal ve mülke sahip olacağına işarettir.

Rüyada serçenin başa konması gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine veya işbirliği yaparak amacına ulaşacağına, geri dönüşü olmayan bir hata yapılacağına işarettir.

Rüyada serçenin eve girdiğini görmek allah’a yakışır şekilde bir hayat süreceğine, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına tabir olunur.

Rüyada serçenin kafasını koparmak hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine alamet eder.

Rüyada serçenin gagalaması her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, hedeflerin gerçekleşeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, hüsrana uğrayacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments