Rüyada serçe parmağının koptuğunu görmek

Rüyada serçe parmağının koptuğunu görmek rüyayı gören kişinin hevesinin kursağında kalacağına, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine, kendisini yavaş yavaş toparlayarak bu kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına, insanların iyiliği, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine ve her zamankinden daha iyi projeler ortaya konacağına, ancak bu sefer herhangi bir sorun yaşanmayacağına, para kazanmaya ve istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine delalet eder.

Rüyada serçe parmağının koptuğunu gördüyseniz:

  • Diğerlerinin sizden ne istediklerini çok fazla dikkate almazsanız sizin için en doğru yönü bulabilirsiniz.

Rüyada serçe parmağının koptuğunu görmek kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayak serçe parmağının koptuğunu görmek sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine ve çok zarar göreceğine, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına işarettir.

Rüyada birinin serçe parmağının koptuğunu görmek eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına tabir olunur.

Rüyada serçe parmağının kanaması hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, ele geçen para miktarının artmasıyla da kişinin yepyeni bir hayata adım atacağına yorulmaktadır.

Rüyada serçe parmağının tırnağının kırılması hak yolundan bilerek ve isteyerek ayrılacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada ayak serçe parmağının kesildiğini görmek çok büyük mutluluklar yaşanacağına, uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine, dertlerinin artacağına delalet eder.

Rüyada el parmağının koptuğunu görmek düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, gücünün, kudretinin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasının parmağının koptuğunu görmek çoluk çocuğundan zarar göreceğine, sosyal hayatta rüyayı gören kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments