Rüyada şeker vermek

Rüyada şeker vermek çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine, huşu içinde devam edeceğine, sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine, sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına, kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine, yaşadığı yerden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, bol muhabbette olacağına, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine ve kendisi için doğru kişiyi bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada şeker vermek gördüyseniz:

  • Romantizm ön planda aldığınız işaretleri doğru değerlendirmelisiniz.

Rüyada toz şeker ve küp şeker görmek şimdiye kadar sahip olmadığı kadar büyük mal ve mülke sahip olacağına, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına çok üzüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada küp şeker uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına, pek az kazanç getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada şeker diyanet rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, işlerin yoluna gireceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada görülen şeker ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada toz şeker vermek allah’ın inayetini kazanacağına, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına delalet eder.

Rüyada toz şeker almak tüm hayallerinin çok kısa süre içinde ve zahmetsizde gerçekleşeceğine, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada şeker yüklemek gittikçe daha kötü durumlara düşüleceğine, bunun da rüya sahibine hem zaman, hem de para kaybettireceğine delalet etmektedir.

Rüyada un şeker tuz görmek dertlerini, sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına, geçmişi unutup geleceğine, hayatını dilediği hale getirmek için bu yönde hareket edeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments