Rüyada şeker ve kolonya görmek

Rüyada şeker ve kolonya görmek aile içinde barışın, sevginin ve huzurun hâkim olacağına, parasının ve malının eksik kalmayacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, hayat içerisinde daha iyi ve daha güçlü olunduğunu hissettireceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına, hayırlı olarak girdiği işlerin zarar vereceğine, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine rivayet eder.

Rüyada şeker ve kolonya gördüyseniz:

  • Seçtiğiniz alanda fark yaratmak için gereken hazırlıkları yapmanızda fayda var.

Rüyada şeker ve kolonya görmek işlerin sarpa saracağına, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına delalet eder.

Rüyada şeker ve kolonya tutmak rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, önündeki engelleri aşamayacağına, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi de bileceğine yorulur.

Rüyada şeker kolonya görmek karşılıksız bırakmayacağına, duygularının karşılıklı olacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kolonya çalmak rüya sahibi bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine, bekarlar için hayalini kurdukları gibi bir kısmetle evlilik gerçekleştireceklerine, tersliklerin yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada eve kolonya dökmek bazı kimselere haksızlık edeceğine, daha oturaklı, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına ve herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine inanılır.

Rüyada kolonya yakmak yaşamın daha kolay hale geleceğine, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına inanılır.

Rüyada kolonya içmek yaşadığı bu durumlarda destekçisinin çok olacağına, zaman zaman öfkesine hakim olamayarak kırıcı sözler sarf edeceğine ancak bir süre sonra sular durulduğunda yeniden sakinleşerek, sonuçtan memnun kalacağına işaret eder.

Rüyada ölüye kolonya vermek işinin yoluna gireceğine, başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.