Rüyada seccadeye büyük abdest yapmak

Rüyada seccadeye büyük abdest yapmak kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına, sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, ve hayırlı ve doğru adımların atılması sayesinde sorunları geride bırakacağına, her kararlarında onların arkasında olacağına, yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, söz ve yetki sahibi olacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, hedeflerine ulaşacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, tedbirsiz davranışların sonucunun depresif bir ruh haline varacağına delalet etmektedir.

Rüyada seccadeye büyük abdest yapmak gördüyseniz:

  • Maddi kazanç sağlamak ya da genel anlamda ilerlemek için yeni fikirler geliştirmelisiniz.

Rüyada seccadeye büyük abdest yapmak mutsuz ve kötü günler yaşayacağına, yapılan işler sayesinde çok büyük paralar kazanacağına işarettir.

Rüyada seccadeye sarılmak hiçbir güçlükle karşılaşmadan yolunda ilerleyeceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına alamet etmektedir.

Rüyada seccadeye kaka yapmak buna rağmen sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinin herhangi bir sorun yaşamayacağına, maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına ve rahatsız olacağı bir ortama gireceğine inanılır.

Rüyada görülen büyük abdest gözünün yaşını sileceğine, kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına delalettir.

Rüyada büyük abdest gidermek istediği yola çıkacağına, sorunlu bir dönemin başlayacağına delalettir.

Rüyada başkasının büyük abdest mutluluğa ve huzura yaklaşacağına, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine, hayırlı kişilerle tanışılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada büyük abdest kaçırma eşlerin ayrılacağına, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada büyük abdest temizlemek kazancının azalacağına ve zor duruma düşeceğine, hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments