Rüyada savaş uçağı düşmesi

Rüyada savaş uçağı düşmesi iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, üzüntülerin sevince döneceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine, üzüntü veren bir durumun iyice araştırılıp çözüme kavuşturulacağına, yaşadığı üzüntülerin günden güne artacağına ve hayatında çok mutsuz olacağı bir döneme gireceğine, alacağı destek sayesinde duygu dolu anlar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada savaş uçağı düşmesi gördüyseniz:

  • Eyleme geçmeden önce, ne yapmak istediğinizi kafanızda tam olarak netleştirmeniz gerekiyor.

Rüyada savaş uçağı düşmesi ana baba duası alınacağına, hane içindeki sorunların, sıkıntıların, zorlukların ve kavgaların biteceğine, insanların afiyet bulacağına yorulur.

Rüyada savaş uçağı kullanmak tüm sorunlarının biteceğine, bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına işarettir.

Rüyada savaş uçaği görmek net bir bakış açısı kazanacağına, maddi ve manevi olarak yıkılacağına delalet eder.

Rüyada askeri savaş uçağı görmek sağlığını geri kazanacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, hayatının güzelliklerle, kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada çok sayıda savaş uçağı görmek rakipleri ve düşmanları ile deyim yerindeyse göze göz, dişe diş savaşacağına, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada savaş uçağı saldırısından kurtulmak kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına, hatalı yollara gireceğine işarettir.

Rüyada savaş uçağı uçtuğunu görmek yapılan her işte hayır duası alınacağına, yetki ve söz sahibi olacağına, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada düşman savaş uçağı düşürmek saadetinin yükseleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments