Rüyada savaş alanında olmak

Rüyada savaş alanında olmak yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine ve hiçbir ihtiyacının da kalmayacağına, yaşama hevesinden olacağına ve yarınlarına dair tüm umutlarını kaybedeceğine, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, asla gururundan ödün vermeyeceğine, toplumda itibar ve takdir toplanacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarılı bir insan olacağına, tartışmaların sona ereceğine, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, daha önce yaşadığı olaylardan ötürü çok kötü olan ruhsal durumunun daha kötü bir hale geleceğine, bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine alamet eder.

Rüyada savaş alanında olmak gördüyseniz:

  • Kurumsal bağlantılarda veya ilişkilerde sıkıntılar yaşanabilir.

Rüyada savaş alanında olmak kazancının günden güne artacağına, elinde bulunan imkânların çeşitli sorunlara sebep olacağına, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine rivayet eder.

Rüyada kendini savaş alanında görmek böylece ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına, işlerin hafifleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada savaş alanında vurulmak dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada savaş alanında bulunmak kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına, zihninin gereksiz ve anlamsız fikirlerden arınacağına tabir olunur.

Rüyada savaş alanında görmek anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerini yoluna sokacağına, sorunlarını gidereceğine alamet eder.

Rüyada kendini inşaat alanında görmek hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, önemli bir makama terfi alacağına, bütün kaynaklarını kullanarak sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışacağına işaret etmektedir.

Rüyada piknik alanında olmak kişinin eski yaşantısına dönerek yeniden mutlu günlerin keyfini sürmeye başlayacağına, çok büyük kazanç sağlanabilecek işlerin elden kaçırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada iç savaş hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, zor günlerin geçip, neşeli zamanların yaşanacağına alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.