Rüyada şarkıcı öpmek

Rüyada şarkıcı öpmek kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, kararlar alacağına, birçok dertle muhatap olacağına, kişinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra maddi ve manevi olarak düze çıkacağına, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, aile hayatının hayır getireceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına işaret eder.

Rüyada şarkıcı öpmek gördüyseniz:

  • Detaylarla uğraşıp, konunun devamlı olarak çevresinde dolaşmanız kendinize güvenememenizdendir.

Rüyada bir şarkıcı görmek evini ve ailesini unutacağına, çok geçimsiz ve kaygısız biri olacağına, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada şarkıcı öpmek hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada şarkıcı kadın işinde ustalaşacağına, geniş ve bol rızık elde edeceğine, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına alamet eder.

Rüyada şarkıcı ile konuşmak borçları nedeni ile hapislik durumlar yaşayacağına, elindeki avucundaki her şeyi kaybedeceğine, adeta havalara uçacağına işaret eder.

Rüyada şarkıcı görmek konuşmak dedikoduların hat safhaya ulaşacağına, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ünlü bir şarkici görmek kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada şarkıcı görmek diyadinnet patron koltuğunda oturacağına, hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına inanılır.

Rüyada şarkıcı birini görmek böylece hayatının kolaylaşacağına, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments