Rüyada sarımsak saklamak

Rüyada sarımsak saklamak çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiden çok büyük ve acı dolu bi haber alacağına, uzak bir yerden gelecek iş teklifinin kabul edileceğine, yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, atılan adımların ve ele geçen fırsatların pek kazanç getirmeyeceğine, dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına, başının ağrıyacağına, bir sıkıntıya girmeye, gözünü bürüyen mal hırsı nedeniyle çok yanlış yollara gireceğine ve belalı kişilerle iş birliği yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada sarımsak saklamak gördüyseniz:

  • Belli konulardaki ilerlemeniz, çözümleriniz ya da savunmanız kuracağınız stratejiye göre değişiyor.

Rüyada sarımsak konuşmak dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına, ailesini hem gururlandıracağına hem de daha iyi şartlarda yaşatma imkânı elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sarımsak ekmek ardın karşısına bazı sorunlar çıkacağına, bu sorunların gittikçe büyüyeceğine, hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, tartışmaların son bulacağına alamet eder.

Rüyada sarımsak kaybetmek kudret sahibi olacağına ve tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine, yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına alamet eder.

Rüyada sarımsak kusmak evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, sorunların ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada bir bağ sarımsak görmek eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, kaçırılan fırsatlar yüzünden uzun zamandan beri yapılmak istenen bir projenin askıya alınacağına inanılır.

Rüyada sarımsak koklamak rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına ve rahata erileceğine, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada pişmiş sarımsak helal olan ve tükenmeyecek rızka kavuşacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, gelecek zamanlarda aynı durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sarımsak sürmek bazen böyle yaparak daha rahat ve huzurlu olunduğuna,  çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, kazancından başkalarına da vereceğine, aile üyelerinin de refaha kavuşması için çalışan rüya sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments