Rüyada sarılmak ve koklamak

Rüyada sarılmak ve koklamak aksiliklerle dolu bir işe gireceğine, iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına ve çok sıkıntılı ve sorunlu bir dönem geçireceğine, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine, haneye bolluk ve bereket dolacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, dertlerin ve tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, neşeye, keyfe, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına delalettir.

Rüyada sarılmak ve koklamak gördüyseniz:

  • Tavırlarınızı revize etmenizde fayda var.

Rüyada aya sarılmak mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, işlerinin allah’ın izni ile çok iyi gideceğine delalettir.

Rüyada ata sarılmak sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine, yaşlılığında da gezerek, dinlenerek, onunla bol vakit geçirerek, el ele, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına işarettir.

Rüyada ona sarılmak işinin de hep yürüyeceğine, eğer evli ise eşi ile aşklarını tazeleyip birbirlerine olan sevgilerinin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölü ye sarılmak aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, her geçen gün işini çok daha iyi şekilde ifşa etmeyi başaracağına delalet etmektedir.

Rüyada insanlarla sarılmak ailesini ve sevdiklerinin hayallerini de gerçekleştirme fırsatı sunacağına, gözü kara davranarak önemli ve büyük kararlar alarak böyle adımlar atacağına alamet etmektedir.

Rüyada kumaşa sarılmak sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kayınvalideye sarılmak işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, geçim sıkıntısının ve parasızlığın biteceğine işarettir.

Rüyada kayınpederine sarılmak hatasız ve en başarılı şekilde iş yapmak için çaba gösterileceğine, mutlu günler göreceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments