Rüyada sarı tabanca görmek

Rüyada sarı tabanca görmek kendisini çok üzdüğü konularda bir türlü ilerleme sağlayamayacağına, işinin en iyisi olan bu insanlarla ortak iş yapacağına, karlı çıkacağına, refah düzeyinin artacağına, mal ve para biriktireceğine, yüksek bir makama geleceğine, önemli işler yapacağına, ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına, rızkının da çoğalacağına, ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına ve başarılı bir iş hayatı sürdüreceğine, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada sarı tabanca gördüyseniz:

  • Daha dikkatli olmalılar.

Rüyada sarı tabanca görmek cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına, özellikle maddi konularda kişinin çaresiz hissedeceği durumlar yaşamak zorunda kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada sarı renkli tabanca görmek hayatına huzur ve sakinlik geleceğine, maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada tabanca ile yakalanmak ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına delalettir.

Rüyada tabanca taşımak çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine alamet etmektedir.

Rüyada tabanca ile öldürülmek onları hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına, ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada tabanca kuşanmak bir sebeple çok büyük üzüntü duyulacağına, talihin yüzlerine güleceğine işaret etmektedir.

Rüyada belinde tabanca maddi olarak az da olsa bir zarar görüleceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, işlerinin bozulacağına, rızkının kesileceğine alamet eder.

Rüyada tabanca ve mermi çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, insanları aldatarak menfaat elde edeceğine yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.