Rüyada sarı su içmek

Rüyada sarı su içmek elinde bulunan imkânların çeşitli sorunlara sebep olacağına, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine, bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına, eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, helal rızka sahip olunacağına, işin üstüne gittikçe durumun daha da kötü bir hale geldiğini fark edeceğine, sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, mutluluğun günden güne daha da artacağına işarettir.

Rüyada sarı su içmek gördüyseniz:

  • Duygusal hayatınızı ilgilendiren konularda çözümlenmemiş konularla uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada sarı sarı altın görmek aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine, başarı ve zenginlik getireceğine yorulur.

Rüyada sarı top aile içinde de bereketin artacağına, kişinin başarıdan başarıya koşacağına delalet eder.

Rüyada sarı ot içine düştüğü sıkıntılardan kurtulmak için çok büyük bir destek alacağına, gerginliğin biteceğine yorulur.

Rüyada sarı diş sorunların ve engellerin biteceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada sarı saç özel hayatına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına, hayallerinin peşinden gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada sarı ruj sürmek yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, küçük ise kazancınızın daha az olacağına rivayet eder.

Rüyada sarı kelebek eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, sorunların çabucak atlatılacağına işaret etmektedir.

Rüyada sarı yıldız ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, kalp kırmayacağına, sevgilisi ile aralarındaki mesafelerin ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments