Rüyada sarı kedi görmek

Rüyada sarı kedi görmek bazı sorunların başgöstereceğine, kimseye muhtaç olmadan yaşayacağına, iş yerinde sevilmeyen ve kimsenin konuşmak istemediği biri haline geleceğine, üzüntülerin, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına, sıkıntıların sona ereceğine, zor günlerin geride kalacağına tabir olunur.

Rüyada sarı kedi gördüyseniz:

  • Bekar bir ikizseniz, arzuladığınız gibi yürümeyen bir ilişkiniz hakkında sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Rüyada sarı kedi kovalaması eşlerinin kapanacağına, bir anda zenginlikten fakirliğe düşeceğine, geçim derdine düşeceğine ve kötü şeyler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada sarı kedi sevmek hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine, işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına inanılır.

Rüyada sarı kedi görmek maddi açıdan sıkıntı duyulacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada sarı erkek kedi görmek bütçesinin genişleyeceğine, yaptıklarından ötürü ceza almaları için elinden gelen herşeyi yapmaya hazır olduğuna ve artık herhangi bir şekilde bu kişilerden herhangi bir zarar görmeyeceğine alamet eder.

Rüyada sarı kedi pisliği görmek uzun bir zamandan beri üzerinde çalışılan projenin hayata geçirileceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, kendi işini kuracağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada sarı büyük kedi görmek bir kapının veya dönemin kapanıp, yenisinin başlayacağına, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına rivayet eder.

Rüyada sarı kedi öldüğünü görmek sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına delalettir.

Rüyada sarı beyaz kedi saldırması yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine, yanlış bir karar verileceğine, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments