Rüyada sarı desenli perde görmek

Rüyada sarı desenli perde görmek hayatına renk, eğlence, neşe, geleceğine, başarılarının daim olacağına, girdiği hiçbir işte başarı sağlayamayacağına, fesat ve kötü kimselerden olacağına, beklediği kazancın aksine elindeki parayı da bu iş için harcayarak, inadından vazgeçmeyip daha da borçlanacağına, kişinin yasa düşeceğine, gözyaşına boğulacağına, devlete hizmet etmeye, problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada sarı desenli perde gördüyseniz:

  • Risk alınması durumunda belli sınırlamalar, engellenme veya tutukluluk hali benzeri gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüyada sarı desenli perde görmek girdiği projelerden zararla çıkacağına ve eğer kendisini işine vermezse yakın bir zaman içinde iflasın eşiğine geleceğine, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine tabir olunur.

Rüyada desenli perde görmek kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine delalettir.

Rüyada mor desenli perde görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirip kazancını arttıracağına, kafasının ve içinin rahatlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil desenli perde görmek rüya sahibinin isteklerine, duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada mavi desenli perde görmek kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, kafasındaki kuşkuların ve güvensizliğin artacağına delalet eder.

Rüyada desenli tül perde görmek sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, çok güzel gelişmeler yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada gül desenli perde görmek yediği ekmeğin verimli olacağına, sevdiği işi yapmak için bazı kişilerle ortaklık kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada desenli perde görmek diyanet bir sebeple kendisine ve ailesine çok dikkat etmesi gerektiğine aksi halde içlerinden birinin bir şekilde zarar göreceğine, allah’ın kendisine pek çok lütuf sunacağına, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments