Rüyada sanatçının öptüğünü görmek

Rüyada sanatçının öptüğünü görmek vaktinizin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine, yeni çalışmalar yapılacağına, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına, destek olduğu kişilerden ihanet göreceğine, çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, sevdiği kişiyle de arasının soğuyacağına, mutluluk dolu haberler alınacağına alamet eder.

Rüyada sanatçının öptüğünü gördüyseniz:

  • Plansız değişikliklerin istenmeyen sonuçları olabilir.

Rüyada sanatçının öptüğünü görmek sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına alamet eder.

Rüyada bir sanatçının eve gelmesi el attığı bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sanatçının evinde olmak görülen erkeklik organının küçük olmasın ise, borcunun çok olacağına, iyi huylar edineceğine yorulur.

Rüyada sanatçının öldüğünü duymak uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olaylar yaşayacağına, çok zor günler geçireceğine, üzüleceğine ve yıpranacağına inanılır.

Rüyada ünlü sanatçının eve gelmesi kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, onlar tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir sanatçının öldüğünü görmek şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, yapılan hatalardan ders çıkarılacağına işaret etmektedir.

Rüyada sanatçının evini temizlemek zorluğa ve darlığa düşeceğine, sevindirici olaylar yaşayacağına, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine işaret eder.

Rüyada sanatçının şarkı söylemesi ekonomik şartlarının iyileşeceğine, çok iyi mevkilere götürecek çalışmalara imza atılacağına, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments