Rüyada sanatçı ile konuşmak görmek

Rüyada sanatçı ile konuşmak görmek hisleri ile hareket etmesi yüzünden hatalara karşı açık olacağına, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına, deyim yerindeyse kendini tüy gibi hafif hissedeceğine, çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacağına, kendisiyle beraber sevdiklerinin de iyi yaşaması için elinden geleni yapacağına, küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, karanlıkların aydınlanacağına ve yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, maddi açıdan büyük bir kayba uğranacağına rivayet eder.

Rüyada sanatçı ile konuşmak gördüyseniz:

  • Sürekli bir ilişki içindeyseniz ya da evliyseniz, bazı kavga veya kıskançlıklar düzenli duygusal hayatınızı bozabilir.

Rüyada sanatçı görmek konuşmak bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine, yaptığı işten çıkarılacağına işarettir.

Rüyada erkek sanatçı ile konuşmak ailesi içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, çok büyük ve sorunlu işlere girip hiç ummadığı kadar büyük zararlara uğrayacağına yorulur.

Rüyada ünlü bir sanatçı ile konuşmak ticaretinin genişleyeceğine ve itibarının da artacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir sanatçı görmek konuşmak eğer gören kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, eğer bu rüyayı gören kimse müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, sorunlarını daha rahat şekilde çözeceğine ve derin bir nefes almayı başaracağına işaret etmektedir.

Rüyada sanatçı ile konuşmak görmek yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına tabir olunur.

Rüyada bir sanatçı ile konuşmak uğradığı zararları telafi edeceğine, kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sanatçı görmek ve konuşmak çok sevileceğine, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş sanatçı ile konuşmak çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına ve problemsiz geçim süreceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments