Rüyada salyangoz yapışması

Rüyada salyangoz yapışması uzak bir yola gidileceğine ve üzüntü verici bir olay yaşanacağına, itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, helal olan ve tükenmeyecek rızka kavuşacağına, sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, yakın bir arkadaşın başının sıkışması üzerine yardımına koşulacağına tabir olunur.

Rüyada salyangoz yapışması gördüyseniz:

  • Birdenbire kendinizi karar yetkisinde bulabilirsiniz.

Rüyada salyangoz toplamak geçim derdi ve telaşı içine düşeceğine, işlerinin çoğalacağına işaret eder.

Rüyada mor salyangoz görmek yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine, sorunların günden güne artacağına yorulur.

Rüyada salyangoz saldırması kısmetin bollaşacağına, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada salyangoz kusmak kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına inanılır.

Rüyada salyangoz ısırması dünya işlerinden elini eteğini çekerek yaşamaya ve yaşamdan beklentilerin en aza indirileceğine, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına yorulur.

Rüyada evde salyangoz büyük başarılar kazanacağı ve kendisini çok rahat ve mutlu hissedeceği bir döneme gireceğine, işine ve ailesine dört elle sarılacağına alamet etmektedir.

Rüyada salyangoz yapışması atacağı adımlar ve göstereceği sabır sayesinde hiç düşünmediği kadar büyük başarılara imza atacağına, işsiz kişilerin iş ararken stres yaşayacaklarına ancak sonucun güzel olacağına rivayet eder.

Rüyada salyangoz yemek istek ve arzularının gerçekleşeceğine, içine düşeceği bazı sorunlardan ötürü bulunduğu mevkiden uzaklaştırılacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments