Rüyada salatalık ektiğini görmek

Rüyada salatalık ektiğini görmek yaşanan bazı aksilikler nedeni ile morali bozuk olan rüya sahibinin kendisini toparlayarak işinin başına döneceğine, her geçen gün daha da iyileşerek umutlanacağına, moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, herkes tarafından takip edilen ve kıymet gören bir kişi olunacağına, üzüntülü ve zor günler yaşanacağına, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, rüya sahibinin olumlu giden bir işini bozacağına, kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine, gelirinin eksileceğine, rızkının azalacağına alamet etmektedir.

Rüyada salatalık ektiğini gördüyseniz:

  • Sadece öğleden sonramodumuz bir miktar düşebilir.

Rüyada salatalık ektiğini görmek yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına, onlar sayesinde kurtuluş yollarını bulacağına yorulur.

Rüyada salatalık tohumu ektiğini görmek daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına işarettir.

Rüyada domates salatalık ektiğini görmek bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, bu yardımın gelmesine rağmen çok büyük bir darboğaza girileceğine ve çözüm yolları aranacağına, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına delalettir.

Rüyada salatalık tarlasında salatalık yemek elinden bir şey gelmediği halde kendisini suçlayacağına, aldığı haber yüzünden çok kötü günler geçireceğine, içinin kıpır kıpır olacağına, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine delalet eder.

Rüyada salatalık tarlasından salatalık yemek onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine, uğranacak büyük zararların ve ortaya çıkacak sorunların tahmin edilmesi ve bu durumun akıllı bir şekilde kontrol edilmesi için rüyayı gören kişinin yakın bir arkadaşından yardım ve destek alacağına işarettir.

Rüyada bakla ektiğini görmek yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, deyim yerindeyse kişinin koltuklarının kabaracağına alamet etmektedir.

Rüyada bahçe ektiğini görmek kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine, kalben çok rahat edileceğine alamet eder.

Rüyada tohum ektiğini görmek bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına ve bu işlerden kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments