Rüyada saksıda gül fidesi görmek

Rüyada saksıda gül fidesi görmek insanların hayranlığını kazanacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine ve kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşılacağına, gözünü bürüyen para hırsı nedeniyle iyi niyetlerinin bozulacağına, derde ve kedere düşeceğine, kazaya, belaya ve derde düşeceğine, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, rakiplerini çok gerisinde bırakacağına, bir düğün ya da bir sünnet gibi hayırlı ve sevinçli bir olay olacağına delalet etmektedir.

Rüyada saksıda gül fidesi gördüyseniz:

  • Belli anlaşmalar duygularınızı sakladığınız sürece lehinize gelişebilir.

Rüyada saksıda gül fidesi görmek vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve sorun yaratacak bir projeye dâhil olunacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına delalettir.

Rüyada saksıda biber fidesi görmek olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına, kesin olarak yani geri adım atılmamak üzere kopmaların yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada saksıda cam fidesi gormek rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine yorulmaktadır.

Rüyada saksıda domates fidesi görmek olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına, sorunsuz geçeceğine işarettir.

Rüyada saksıda çiçek fidesi görmek kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saksıda yeşil biber fidesi görmek büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların allah katında kabul edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gül fidesi iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına, kısa süre içinde hayatını kaybedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada gül fidesi görmek tartışmaların veya sorunların tekrarlanacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments