Rüyada sağ kolun yarılması

Rüyada sağ kolun yarılması mal sahibi olacağına, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine, zevke sefaya ve eğlenceye dalacağına, bir sebeple hiç olmadığı kadar zor durumlara düşeceğine, uzun yaşayacağına, kurulu düzenin bozulmasına sebep olacak bazı olaylar yaşanacağına, çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve büyük bir mutluluk yaşatacağına alamet eder.

Rüyada sağ kolun yarılması gördüyseniz:

  • Samimiyetten uzak kişiler ya da arkadaşların samimiyetsizliği söz konusu olabilir.

Rüyada kolun ısırılması hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, istediği herşeye kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kolun sıkılması rakipleri yakın bir zaman içinde yenilgiye uğratmaya, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sağ kolun yarılması arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, sıkıntılarını atlatacağına işaret eder.

Rüyada kolun kararması bekârlığına da veda edeceğine, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına bu sayede stresten ve üzüntüden uzak olarak kafasını dinleyeceğine inanılır.

Rüyada kolun sakatlanması tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, başarının garantileneceğine yorulur.

Rüyada sol kolun uyuşması çok büyük bir ortaklığa gireceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, kazancın günden güne düşeceğine, sevinçli haberlerin geride kalacağına rivayet eder.

Rüyada sol kolun olmaması yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına, işlerinin yolunda gideceğine rivayet eder.

Rüyada kolun tutulması sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, nifak sokanların cezalandırılacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments