Rüyada saçlarının ucunu kesmek

Rüyada saçlarının ucunu kesmek pek çok günaha ve kirli işe bulaşmasından dolayı da gelecekte acı çekip tövbe edeceğine, halsizleşeceğine, hayata karşı isteksizleşeceğine, bir süre meydanlarda olmadan geri planda durup, sakinleşmeye ihtiyaç duyacağına, zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, yüzünde güller açacağına, rüya sahibinin başarısız olması nedeni ile kazancının eksileceğine, elinin darlık içinde kalacağına, ilaç kullanılması gereken bir hastalıkla uğraşılacağına, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, büyük başarılar elde edeceğine ve çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde çok uğraş vermeden kavuşacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saçlarının ucunu kesmek gördüyseniz:

  • Utanmayı bırakabilirseniz, işe koyulmadan önce ayrıntılı bilgiler vermeniz gerekiyor olabilir.

Rüyada saçlarının ucunu kesmek dualarının karşılığını göreceğine, evlatlarının hayrını göreceğine işaret eder.

Rüyada saçlarının ucunu kestirmek gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine, eğlenceli ve güzel ortamlarda bulunacağınıza, çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada saçlarının ucunu sarı görmek işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada saçlarının ucunu boyatmak uzun süre kötü bir hastalıkla uğraşılacağına, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada saçlarının ucunu sarıya boyatmak eşini de kendisi istediği gibi yönlendireceğine, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine tabir olunur.

Rüyada saç ucunu kestirmek çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine, yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine tabir olunur.

Rüyada kalemin ucunu açmak işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada burnunun ucunu kesmek hayırlı ve güzel olacağına, parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments