Rüyada saçın kurumaması

Rüyada saçın kurumaması maddeden çok maneviyata önem vereceğine, eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, verdiği emeklerin boşa gideceğine, problemlere çözüm bulunacağına ve zor günlerin biteceğine, daha başarılı ve kazançlı olacağına inandığına ve bunun da kendisine gerçek bir başarı getireceğine, yeni insanlar ile tanışıp çok büyük dostluklar kuracağına, sevilen bazı kişilere yaşadıkları sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, evinde bereketin eksik olmayacağına işarettir.

Rüyada saçın kurumaması gördüyseniz:

  • Fikirlerinizin peşinden gitmelisiniz.

Rüyada saçın pislenmesi stres ve üzüntüye yol açacak bir toplantı yapılacağına, sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada saçın top top dökülmesi ne yapacağına, toparlanmasının da uzun süreceğine işarettir.

Rüyada saçın köpürmesi güven kaybı yaşanacağına, çok başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saçın kokması uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine, ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine inanılır.

Rüyada saçın kalınlaşması parasal sıkıntıların son bulacağına, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada saçın kurumaması o kapıyı kapatacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada saçın sıklaşması yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, başarılarının devamlı olacağına yorulur.

Rüyada saçın kısalığı bunun da kendisi için çok ağır bir travma yaşamasına neden olacağına, allah’ın hoşuna giden, güzel ameller işleyeceğine, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.