Rüyada rüya sahibinin öpülmesi

Rüyada rüya sahibinin öpülmesi kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına, çok büyük mutluluklar duyulacağına, birçok kişiden borç alıp sorunları gidermeye çalışacağına, kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, yaşının verdiği olgunluğa erişmediği sürece çevresinden eleştiri almaya devam edeceğine, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, kudretli kişiler arasına gireceğine, ferahlığa çıkacağına ve çözümsüz kalmış problemlerin çözümleneceğine işarettir.

Rüyada rüya sahibinin öpülmesi gördüyseniz:

  • Yavaş yavaş size doğru yaklaştıklarını göreceksiniz.

Rüyada rüya sahibinin kaçırılması ün yapmayı başaracağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada rüya sahibinin evlenmesi bazı iş birlikleri yapacağına, artık hayatının bir düzene gireceğine, işlerinin toparlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada rüya sahibinin öpülmesi kolaylıklara kavuşacağına, kötülüklere gözünü kapatmaya işarettir.

Rüyada rüya sahibinin ağlaması işitilen sözlerden ötürü gururun kırılacağı, yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine tabir olunur.

Rüyada rüya sahibinin bebek emzirmesi atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, çok sıkıntı çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada rüya sahibinin bıçaklanması rüya sahibinin maddi anlamda tabir yerindeyse ne uzayacağına, bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına rivayet eder.

Rüyada rüya sahibinin annesini görmek kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, iyi niyetle ses çıkarmayan rüya sahibinin bu durumdan hoşnut olmayarak yöneticileriyle görüşeceğine işarettir.

Rüyada rüya sahibinin gelinlik giymesi aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, daha büyük saygınlık kazanılacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments