Rüyada rottweiler köpek görmek

Rüyada rottweiler köpek görmek asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine, onunla aradığı sevgiyi, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine, işlerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına, daha fazla kazanç elde edebileceği yolları keşfedeceğine, uzun zamandan beri çok büyük az kazanç getiren bir işin getirisini artacağına, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine delalet eder.

Rüyada rottweiler köpek gördüyseniz:

  • Sizinle aynı ilgi alanlarına sahip kişilerle duygularınızı paylaşabilirsiniz.

Rüyada rottweiler köpek görmek onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, itibar edineceğine yorulmaktadır.

Rüyada yavru rottweiler insanlar tarafından çok saygı duyulan ve sevilen bir kişi olacağına, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına tabir olunur.

Rüyada rottweiler yavrusu görmek sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, ayrılanların kavuşacağına yorulur.

Rüyada rottweiler başka alanlara yöneleceğine, çok daha büyük ve daha dikkat çekici şeyler yapmak için sermaye elde etmesini sağlayacağına yorulur.

Rüyada siyah rottweiler görmek adaletin geleceğine, karısı şile arasının çok iyi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada rottweiler görmek örnek insan olacağına, daha bir sevileceğine, en sıkıntılı ve korkutucu anda bile allah’ın yardım edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yavru köpek ve büyük köpek görmek çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine, işyerini kapatacağına rivayet eder.

Rüyada köpek ve yavru köpek görmek hayallerinin ardına düşerek, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Serkan sert

Rüyamda tiransit araçla giderken yolda rotwawer köpek yatıyordu durdum arabadan indim araba kayboldu köpekte kaçtı ben de bisiklete binip yukarı yönde kaçtım köpeği görünce inşallah saldırmaz dedim sonra bi kapalı oda da tuvalette klozete oturuyordum sonra koltuk gibi oldu sarhoş bi adam geldi ne dedi ği anlaşılmadan bişeyler dedi ve uyandım

İsimsiz

Ben rüyamda rotwaillerın sürekli üzerime doğru geldiğini gördüm bahçeden içeri girmişti sürekli onu çıkarmaya çalışıyordum hatta yanında başka köpekler de vardı şu sokak köpeklerinden normal ama büyükler ben sürekli onlar ile uğraştım sonra bulunduğum yere ipsiz sapsız adamlar geldiler anlam veremedim uzaktan onları izliyorum ve bir yandan da korkuyordum rotwailler köpek de hala bana havlamaya devam ediyordu rüyam boyunca havladı zaten normalde köpeklerden kormam ama ağlyrk kalktım rüyamdan

Ddd

Hocam merhaba ben rüyamda biri kurt köpeği kırması diğeride rotwailler benzeri iki köpek buluyordum sonra bakıcak yerim olmadığı için bitane restoran onları almıştı benden bende üzülüyordum sonra onları görmeye gittiğimde ikiside can çekişiyordu yerde rotwailler olan nefes alabiliyordu diğeri ölmüştü sonra rotwaileri kurtardım ve kendim aldım bahçede bakıyordum sonra klubesinde baktığımda yoktu. Sonra bugün sürekli internette fln rotwailer görmeye basladım. Not:2 ay önce köpeğim kaçmıştı

Harun

Merhabalar bende rüyamda eskiden arada besledigimiz rottweileri gördüm rüyamda onu seviyor ve sahiplenmistim aileme de bakın itaatkar ne desem yapan bir köpek diyordum ve köpeğe de rüyamda git evin arkasında kesilmiş ağaç var onu getir dedim ve getirdi babamlara da bakın ne güzel yapıyor dedim kabul ettirdim sahiplenmeyi ruyamin devamında da 4 tane yavrusu vardi onları da sahiplendigimi gördüm anlamı nedir şimdiden çok teşekkür ederim

Ahmet

Merhabalar hocam rüyamda spor salonuna gidiyorduk arkadaşlarımla tam girişe gelmeden yanımıza bir rottweiler cinsi bir köpek geliyordu benim yanıma geliyordu normalde köpeklerden korkarım rüyamda da korkmuştum ama benim peşimi köpek bırakmıyordu sonra birden rengi beyaz oldu bende köpeği biraz sevdim güvenlikler vardı bir yandan da onları çağırıyordum köpeği alsınlar diye tabiri nedir hocam şimdiden teşekkürler ederim iyi günler