Rüyada regl bulaştığını görmek

Rüyada regl bulaştığını görmek manevi olarak da yıpranacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine, ancak daha sonra yaşanacak çeşitli sorunlardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekerek hiç beklemediği birçok sıkıntı ile yüz yüze geleceğine ve yaptığı işlerde neredeyse attığı her adımda çok büyük problemler yaşayacağına, hayatın getirdiklerine karşı her zaman şükredip, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına, bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, dayanışma ve sevgi içinde olacağına, zenginliğin kapılarının açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada regl bulaştığını gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan sorunları çözebilmek için yüzde yüz gayret göstermenin faydasını görebilirsiniz.

Rüyada regl bulaştığını görmek hayatında olumlu değişiklikler meydana geleceğine, temiz ve yeni bir sayfa açacağına delalet etmektedir.

Rüyada bit bulaştığını görmek kısmetinin artacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bebek kakasının bulaştığını görmek işlerin büyüyeceğine, ticari ve maddi kaybın karşılanacağına, bir sebeple sıkıntılı durumlara düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada üzerine sümük bulaştığını görmek hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, kısa sürecek bir işe gireceğine rivayet eder.

Rüyada bokun eline bulaştığını görmek sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, ancak önce kısa bir süre de olsa sıkıntı çekeceğine delalettir.

Rüyada adet kanının başkasına bulaştığını görmek hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına inanılır.

Rüyada adet kanının çarşafa bulaştığını görmek büyük umutlarla girdiği bir işten eli boş döneceğine, bir sebeple hiç istemediği halde büyük sıkıntılar yaşayacağı bazı durumlara düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada çok regl olmak gelişmelerin rüya sahibini hiç memnun etmeyeceğine ve ilerleyen günlerde başının epey sıkışacağına, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments