Rüyada rakı şişesinin kırıldığını görmek

Rüyada rakı şişesinin kırıldığını görmek acı tecrübeler edineceğine, beklediği kazancın aksine elindeki parayı da bu iş için harcayarak, inadından vazgeçmeyip daha da borçlanacağına, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine, bu sayede rahat bir nefes alınacağına, net bir bakış açısı kazanacağına, kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, imkân sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada rakı şişesinin kırıldığını gördüyseniz:

  • Evdeki sorunlar şimdilik askıya alınabilir, düşünmek için zamana ihtiyacınız var.

Rüyada rakı şişesinin kırıldığını görmek sıkıntısının biteceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada yağ şişesinin kırıldığını görmek bunalımlı günler geçirileceğine, işle ilgili yapılan görüşmelerin sonuçsuz kalacağı işaret eder.

Rüyada içki şişesinin kırıldığını görmek ibadete ağırlık verileceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına işaret eder.

Rüyada rakı şişesi kırıldığını görmek başarılarının artacağına, işlerinin düzeleceğine, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada şurup şişesinin kırılması kısa bir toparlanma aşamasından sonra tekrar kazanç elde edebilecek aşamaya geleceğine, yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada ilaç şişesinin kırılması eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına, dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine ve ahiret hayatı için de güzel işler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada bira şişesinin kırılması sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, duygularının karşılıklı olacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine rivayet eder.

Rüyada su şişesinin düştüğünü görmek çok büyük bir işe girileceğine, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments