Rüyada polis okulu

Rüyada polis okulu yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, bu nedenle de tüm umutlarını yitireceğine, problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına, zorlukların kolayca aşılacağına, yeni bir eve ve semte taşınılacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine, gelişmelerin olacağına, bazen umutlarını yitireceğine, olması için allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına, aradaki buzların eritileceğine, kazancının her geçen gün artacağına alamet eder.

Rüyada polis okulu gördüyseniz:

  • Attığınız her adımdan sonra ayağınızı ayağınızı kaldırıp nereye bastığınıza bakmamalı, adım atmadan önce nereye basacağınızı görmelisiniz.

Rüyada polis ve polis köpeği görmek elinin bollaşacağına, rızkının genişleyeceğine, hayal ettiği gibi bir yaşama kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada polis arabası polis görmek çok dikkat çekeceğine, malvarlığının artacağına delalettir.

Rüyada polis arabası ve polis görmek günaha, harama, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, kendisini mutsuz ve çaresiz hissedeceğine delalet eder.

Rüyada polis olmayan birini polis olarak görmek sevdiği kişiler ile çok daha rahat bir hayat yaşayacağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine işaret eder.

Rüyada polis ile tokalaşmak çok büyük iş deneyimi kazanılacağına ve aileden birine yapacağı bir iş için maddi ve manevi olarak büyük destek verileceğine, umutlarını yitireceğine ve emeklerinin de boşa gitmesine neden olacak bazı atılımlar yapacağına rivayet eder.

Rüyada polis yakalanmak sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, sorunlu bir kişinin başa açtığı belanın tecrübeli bir kişiden alınacak yardımlar ve destek sayesinde haneden uzaklaştırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada polis ile çatışmak atılan adımların kısa süre içinde büyük başarılar kazanılacağına, çok iyi kazançlar elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada polis korkmak varsa tüm borçlarını ödeyeceğine ve mal, mülk sahibi olacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine, sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments