Rüyada polis görmek tutuklanmak

Rüyada polis görmek tutuklanmak bir rahatsızlıktan ötürü uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, büyük üzüntüler yaşayacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, düşmanlarını ve rakiplerini de kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, sırların ortaya çıkmasına, esenlik bulacağına, işlerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına, sakin bir şekilde ilerleyen bir projeye girip çok emek verdikten sonra hiç istemediği bir sıkıntı yaşayacağına, bulunmak istediği noktaya ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada polis görmek tutuklanmak gördüyseniz:

  • Yapacağınız değişiklikler özgüveninizi arttırmanıza yardım edebilir.

Rüyada polis ve polis köpeği görmek borcunun kalmayacağına, bekleyişinin kazanacaklarına ve sahip olacaklarına değeceğine, hayatının da kolaylaşacağına yorulur.

Rüyada polis arabası polis görmek büyük başarılar kazanacağına, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, başarı için yılmadan çalışılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada polis arabası ve polis görmek dirayetli davranışlarının meyvelerini de kısa zaman sonra almaya başlayacağına, üzüntülerinden kurtulacağına yorulur.

Rüyada polis olmayan birini polis olarak görmek elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile biraraya gelineceğine, hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada polis eşi görmek kendisine katkılarda bulunacak, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, işle ilgili olarak yaptığı çalışmaların yeni iş kapıları açacağına işaret eder.

Rüyada çok polis görmek sevap işlemek için uğraşacağına, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada eve polis görmek büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine, umut bağladığı meselelerin kendisine mutluluk ve başarı getireceğine işarettir.

Rüyada ölü polis görmek aralarındaki ağız tadının bozulacağına, zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments