Rüyada platonik olduğun kişinin elini tutması

Rüyada platonik olduğun kişinin elini tutması hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine, iş güç sahibi olacağına, gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve rüya sahibinin arkasından dua edenlerin çoğalacağına, mubah olan kavramlardan ve gerçeklerden uzaklaşacağına, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine, rüya sahibinin işlerinin gittikçe kötüleşeceğine ve hayatında istemediği ve sevmediği kişi ile bir iş yapmak zorunda kalacağına, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına ve rahat edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada platonik olduğun kişinin elini tutması gördüyseniz:

  • Hayatınıza farklı bir gözle bakabilirsiniz.

Rüyada platonik olduğun kişinin elini tutması tüm çabalara ve direnmelere rağmen bir türlü işlerin düzelmeyeceğine, bu yüzden çok büyük parasal sıkıntının kucağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada platonik aşık olduğun kişinin elini tutmak yardıma muhtaç insanlar için kullanacağına, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine delalettir.

Rüyada platonik olduğun kişinin elini tutmak korkulan bir durumla karşılaşılacağına, borca batacağına, geçim derdi çekeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada platonik olduğun kişinin seni sevmesi girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına, üzüleceğine, sıkıntıya düşeceğine, huzursuz olacağına inanılır.

Rüyada platonik aşık olduğun kişinin annesini görmek kendisini çok iyi yerlere getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak kararlar vereceğine, çok başarılı olacağına, hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada platonik sevdiğin kişinin elini tutmak aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına ve sorunların her gün biraz daha derinleşeceğine, onlarla her geçen gün daha bir kenetleneceğine delalet eder.

Rüyada platonik olduğun kişinin mesaj atması gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine delalet etmektedir.

Rüyada platonik olduğun kişinin sana sarılması kendine olan güvenin tazeleneceğine, işte başarılı adımlar atılacağına, şansının ve kısmetinin kapanacağına, işlerinin sekteye uğrayacağına ve gelir kaynaklarının da bir anda hızla düşeceğine rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments