Rüyada platonik aşkının sana sarılmak

Rüyada platonik aşkının sana sarılmak konfor içinde olacağına, para biriktirebileceğine, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine, makamında en yüksek noktaya erişeceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, aile hayatına da yansıyan bu kötü olaydan ötürü insanlar ile olan ilişkilerini neredeyse tamamen keseceğine, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına, öz güven kazanacağına, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, her çalışması ile büyük ses getireceğine yorulur.

Rüyada platonik aşkının sana sarılmak gördüyseniz:

  • Siz bir kadınsanız, sizi çok beğenen bir erkekle tanışabilir veya hoş vakit geçirebilirsiniz.

Rüyada platonik aşkının sana sarılmak kazancın daha da artacağına, sağlık sorunlarının sona ereceğine, sıkıntıların en kısa sürede allah’ın izni ile son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada platonik aşkının sana sarılması refah düzeyinin yükseleceğine, kendisiyle de gururlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada platonik askinin evine gitmek yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, arzuların yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada platonik aşkının seni sevmesi elde bulunan maddi olanakların kaybedileceğine, alınacak sevinçli bir haber sayesinde çok güzel günler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada platonik aşkının ailesini görmek herkesi şaşırtacak bir karar verileceğine, elini eteğini her şeyden çekeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada platonik aşkının evlendiğini görmek neşesinin, huzurunun, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına ve kurtuluşa ereceğine işarettir.

Rüyada platonik aşkının annesini görmek dileklerinin kabul olacağına, yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bu sorunun çözüleceğine, evlilik yolunda bir adım atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada platonik aşkının seni öpmesi sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.