Rüyada platonik askinin evine gitmek

Rüyada platonik askinin evine gitmek işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına, bu sayede kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, büyük bir maddi kayba uğranacağına, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına,  uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, kişinin yasa düşeceğine, çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine, ancak atacağı bazı adımlar sayesinde bu sorunlardan kurtulup yaptığı şeyden ötürü büyük pişmanlık yaşayacağına, zengin bir hayata sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada platonik askinin evine gitmek gördüyseniz:

  • Anlamadığınız şeyleri sormalısınız.

Rüyada platonik askinin evine gitmek devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine, doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan rüya sahibinin iş yatırımları yapacağına ya da iş değişikliğine gideceğine tabir olunur.

Rüyada platonik aşkının evine gelmesi epey sorunlu bir duygu haline geleceğine ve üzüntülü günler yaşanacağına, elinde bulunan imkânların çeşitli sorunlara sebep olacağına, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada platonik aşkının ailesini görmek ettiği duaların allah katında karşılık bulacağına, işlerinde başarısızlığa düşeceğine inanılır.

Rüyada platonik aşkının seni sevmesi sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, tüm kederinin uçup gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada platonik aşkının sana sarılmak yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına, kötü ve zor günler geçireceğine, art niyetli kimselere rastlayacağına delalettir.

Rüyada platonik aşkının evlendiğini görmek büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine, anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine delalettir.

Rüyada platonik aşkının sana sarılması hayırlı bir hayat süreceğine, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada platonik aşkının annesini görmek maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.