Rüyada platonik aşkının ailesini görmek

Rüyada platonik aşkının ailesini görmek sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına, kariyerini ve vizyonunu aşağı çekecek bir iş yapacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine, sahip olduklarını başkalarına hava atmak için kullanacağına, kazancını arttıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, bereketin ve verimin hâkim olacağına, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada platonik aşkının ailesini gördüyseniz:

  • Beklenmedik bir maddi değişiklik söz konusu olabilir.

Rüyada platonik aşkının ailesini görmek yeni siparişler alacağına, ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine alamet eder.

Rüyada platonik aşkının sana sarılmak rüya sahibinin bu sayede daha rahat bir hayata kavuşarak yüzünün de güleceğine, hayalkırıklıklarının giderileceğine işaret eder.

Rüyada platonik aşkının seni sevmesi ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülke, refah içinde bir hayat yaşanacağına işaret eder.

Rüyada platonik askinin evine gitmek özellikle para konusunda şansının açılacağına, büyük üzüntüler olacağına işaret eder.

Rüyada platonik aşkının annesini görmek gayrimenkul işine girip zengin olacağına, özel hayatında da bazı yeni kararlar alacağına delalettir.

Rüyada platonik aşkının sana sarılması bedeninin şifaya kavuşacağına, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine tabir olunur.

Rüyada platonik aşkının evlendiğini görmek insanların yolunu aydınlatacağına, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına delalettir.

Rüyada platonik aşkının seni öpmesi iyi evlilikler yaparak, evlatlarının hayrını göreceğine, çok iyi çalışmalar gerçekleştirerek insanları şaşırtacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

2 yorum “Rüyada platonik aşkının ailesini görmek

  1. Rüyada platonik aşkımın evimzde uyandığını gördüm ayrıca babası erkek kardeşi de bizim evimizde uyuyordu ve ben ruyamda platonik aşkımi arıyordum sabah kalktığımda evin içindeydi İlk önce babası ve kardeşinin olduğu odaya gittim ve bulamadım sonra onun olduğu odaya gittim ve için rahatladı anlamı nedir

    • Esahh der ki,
      Görülen rüya kazanca, ilerlemeye ve sevgiye alamettir. Rüya alimlerine göre hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine; ilerleyen dönemlerde üst bir mevkiye terfi alınacağına; insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına tabir olunur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.