Rüyada pirinç bulmak

Rüyada pirinç bulmak maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, üzüntüsünü ve endişesini üzerinden atmasına yardımcı olacağına, umutlarının ve emeklerinin boşa gitmemiş olacağına, hayallerin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, bir sebeple büyük sorunların yaşanacağına, dünyaca yücelmeye ve büyük bir mevkiye geçmeye yorulmaktadır.

Rüyada pirinç bulmak gördüyseniz:

  • Yeni gireceğiniz ilişkiler fazla uzun ömürlü olmayacak, istikrar sağlayamayacaksınız.

Rüyada pirinç pirinç pilavı görmek yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına, çok yorulacağına delalet etmektedir.

Rüyada pirinç tarlasında pirinç toplamak her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına işaret etmektedir.

Rüyada çiğ pirinç böylece kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı büyük adımlar atacağına, üzüntülerin sevince döneceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada pirinç ve çay görmek uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına, kendisini önceki durumun daha iyi hissedeceğine, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile yüzleşmesi gerekeceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz pirinç maddi ve manevi olarak çok hayırlı ve mutlu olunacak bir duruma gelineceğine, rüya sahibinin güzel haberler alarak sevineceğine, işlerinin açılıp, kazancının da artacağına rivayet eder.

Rüyada pirinç pilav kendisine bir zamanlar destek olan ve her daim yanında duran kişilerin sırt çevireceğine, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına delalet eder.

Rüyada kurtlanmış pirinç çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına, hasretliğin biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada pirinç ve un görmek tanıdığı birinin kendi veya haberinin gelmesine, bir türlü karar verilemeyen bir konuda fırsatların kaçırılacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments