Rüyada pencere tül görmek

Rüyada pencere tül görmek rızkının ve zenginliğinin de garanti olacağına, işsizin iş bulacağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, unutulmuş olan bir sorunun tekrar ortaya çıkacağına, işlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, büyük bir kazanç elde edileceğine ve uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına alamet eder.

Rüyada pencere tül gördüyseniz:

  • Adımlarınızı dikkatli atmalı, planlı hareket etmelisiniz.

Rüyada cam pencere kendini dünya yaşantısına fazlaca kaptıracağına ve günah işlemekten çekinmeyeceğine, küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına işaret eder.

Rüyada pencere hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine tabir olunur.

Rüyada pencere perde üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, planlarının istediği şekilde işleyeceğine delalet eder.

Rüyada perdesiz pencere karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına ve rakiplerinin kendisini yenmesi nedeni ile başarısının düşeceğine, eğleneceğine ve daima afiyette kalacağına işaret eder.

Rüyada pencere tül görmek art niyetli kimselerin oyununa geleceğine, ev sahibi olacağına ve atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine delalet eder.

Rüyada kahverengi pencere taş kalpli kişilerle muhatap olacağına, yüksek makamlara geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada pencere taşlanması makbul olan şeylere, isteklerine ve hayallerine kavuşamayacağına, uzun zaman boyunca çok üzülüp kahrolacağına, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına ve zor zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada açık pencere rızkın ve kazancın artacağına, sıkıntılarını ve kötü olayları hastalık derecesinde sorun etmeyeceği için çok daha rahat olacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments