Rüyada pencere camı takmak

Rüyada pencere camı takmak hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, rızkın genişleyeceğine, bu sayede rüya sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına, aile bireylerinden biri ile tartışacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine ve büyük bir sürpriz olacağına, çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, iş ile ilgili yapılan bir hata nedeni ile yaşanacak sıkıntıların rüya sahibinin üzerine kalacağına, bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi rüyayı gören kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine tabir olunur.

Rüyada pencere camı takmak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda ise bazı olumsuzluklarla karşılaşmanız mümkün.

Rüyada pencere camı kapatmak sorunlarını bu sayede bitireceğine, şaşkın olacağına işaret eder.

Rüyada pencere camı takmak kaybettiği herşeye geri kavuşacağına, işlerinin yoluna gireceğine, rahat ve güzel günler geçireceğine ve bu durumun geçici değil, bir ömür olacağına tabir olunur.

Rüyada pencere camı çıkarmak çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına, yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine, rüya sahibinin kazancının artacağına rivayet eder.

Rüyada pencere camı kırılması görmek allah’ın izni ile her zaman başarılı ve bol rızklı olacağına, rüya sahibine yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına işaret eder.

Rüyada kırılmış pencere camı görmek elinde avucunda olanı yitireceğine ve adeta ortada kalacağına, allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına işarettir.

Rüyada büyük pencere camı görmek sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, bir sebeple ortaklığın bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kırık pencere cami görmek kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada pencere camı aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments