Rüyada pencere camı kapatmak

Rüyada pencere camı kapatmak hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, aşırı bencil davranarak sevdiklerini üzeceğine, verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, sıkıntılarının artacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, başarılı ve kazançlı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada pencere camı kapatmak gördüyseniz:

  • Yakındalarsa yanlarına gitmeniz, uzaktalarsa aramanız sizin için iyi olabilir.

Rüyada pencere camı kapatmak aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine rivayet eder.

Rüyada pencere camı çıkarmak yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine, manevi hayatını da ön planda tutarak dikkatleri çekeceğine tabir olunur.

Rüyada pencere camı takmak vefat etmiş bir aile büyüğü için bir hayrat yapılacağına, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kırılmış pencere camı görmek öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına, daha müreffeh zamanlar geçirileceğine delalet eder.

Rüyada pencere camı kırılması görmek ihtiyaçlarını giderebileceğine, işinin gücünün yaver gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada büyük pencere camı görmek alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına inanılır.

Rüyada kırık pencere cami görmek işlerinde atılıma geçeceğine, kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine işarettir.

Rüyada pencere camı eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.