Rüyada pembe ve mavi kurdele görmek

Rüyada pembe ve mavi kurdele görmek zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, rakiplerini yeneceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden sağlık sorunları yaşayacağına, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, hayatının yolunda gideceğine, insanlarla arasının iyi olacağına, maddi zarara uğrayacağına, yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine, zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada pembe ve mavi kurdele gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkilerinizle ilgili bir meselede kararsız kalmanız da olasıdır.

Rüyada pembe ve mavi kurdele görmek bir süre hayattan aldığı zevki alamayacağına, hayallerin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine delalettir.

Rüyada pembe kurdele görmek maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine ve var olan hastalıklara allah’ın izni ile şifa bulunacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, rızkının artacağına işarettir.

Rüyada pembe beyaz kurdele görmek ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada mavi kurdele sevilen kişilerden alınacak güzel haberler ile çok mutlu olunacağına, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, sözünde duracağına alamet eder.

Rüyada mavi kurdele görmek diyanet evlatlarının hayırlı olacağına, daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada mavi kurdele almak kazancının düşeceğine, uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına ve acısının da kolay kolay dinmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada mavi renk kurdele her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına, sıkıntıların bu sayede aşılacağına, dertlerin biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada kırmızı ve mavi kurdele görmek işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına ve bu destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, mantık ile verdiği bir karar yüzünden büyük zarara uğrayıp kararından çok büyük pişmanlık duyacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments