Rüyada pazardan maydanoz almak

Rüyada pazardan maydanoz almak vefakar bir insan olunacağına, kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine, elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, aile hayatında çok sevindirici ve güzel bir haber alınacağına, ticaretinin ilerleyeceğine, başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine, fesat ve kötü kimselerden olacağına, mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine alamet etmektedir.

Rüyada pazardan maydanoz almak gördüyseniz:

  • Aile, ev, gayrimenkul başlıklı konularda istediğiniz gibi gitmeyen yerleri dile getirebilirsiniz.

Rüyada pazardan maydanoz almak çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına, uzun süre kimseye güvenmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada pazardan et almak çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına, girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına rivayet eder.

Rüyada pazardan muz almak alınmış olan ve uzun zamandan beri ödenmeyen borçların kısa sürede ödeneceğine, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine delalettir.

Rüyada pazardan don almak dileklerin ve duaların kabul olacağına, maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına işarettir.

Rüyada maydanoz işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına, işlerinden de geri kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada pazardan tişört almak daha sonra ortaklığın bozulacağına ve yola tek başına devam edileceğine, birçok fırsatın istemeden de olsa kaçırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada pazardan giysi almak sohbetinin bozulacağına, çok daha kötü günler gördüğü zaman da bu insanların kendisine yardım edeceğine rivayet eder.

Rüyada pazardan havuç almak eğlenceli günler geçirileceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına ancak daha sonra çok büyük bir azim ve sabır göstererek bu sorunlardan ve zahmetlerden kurtulacağına ve huzura ereceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments