Rüyada pazarda gömlek satmak

Rüyada pazarda gömlek satmak kişinin hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına, hayatı boyunca hep sevileceğine, tövbe edip hak yolunu seçeceğine, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, kısmetinin kapanacağına, işinden ekmeğinden olacağına, bununla kalmayarak iflas edeceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, sorunların tamamen biteceğine, kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına ve sanki bugünlerin hiç geçmeyecekmiş de hayatının sonunun gelmiş gibi hissedeceğine, tersliklerin yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada pazarda gömlek satmak gördüyseniz:

  • Siz müdahale etmezseniz bazı teklif, davet ya da önerilerde bulunan kişiler tekliflerindeki eksik yanları fark edebilirler.

Rüyada pazarda gömlek satmak yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına delalettir.

Rüyada pazarda çay satmak kimseye el açmak zorunda kalmayacağına ve hep alın terini yiyeceğine, sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada pazarda kavga sorunların tek kalemde silineceğine, ferahlığa çıkılacağına, ruhunu güzelleştireceğine, onu dingin, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına inanılır.

Rüyada pazarda muz görmek deyim yerindeyse arapsaçına döneceğine, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada pazarda koşmak güvendiği birinden beklemediği kötü davranışlar göreceğine, elinin bollaşacağına, geçim derdinin biteceğine işarettir.

Rüyada pazarda havlu satmak anne ile ilişkilerin eski haline döneceğine, ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada pazarda patlıcan almak düşman olduklarının anlaşılacağına, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, yanında çalışan insanlara hem ekmek yedireceğine delalet etmektedir.

Rüyada pazarda marul satmak hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments