Rüyada paten

Rüyada paten girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına, gamsız bir hayat süreceğine, rızkının tam olarak kesilmeyeceğine, girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, dünya malının çoğalacağına ve rüyayı gören kişinin rahatlığa ereceğine, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına delalet eder.

Rüyada paten gördüyseniz:

  • Herşeyi abartılı olarak ele alma eğilimindesiniz.

Rüyada paten rütbe edineceğine, makamının, kazancının ve canın güvence altında olacağına, kalp kırmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada paten kullanmak güzel bir evliliğe, rüya sahibinin bu sayede daha rahat bir hayata kavuşarak yüzünün de güleceğine delalet eder.

Rüyada paten görmek işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, zararlı kişilerden uzak durulacağına alamet eder.

Rüyada arkadaşlarla paten sürmek işyerini kapatacağına, sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, maddi olanaklarının artacağına işarettir.

Rüyada paten kayarken düşmek çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, sıkıntılarından arınıp genişliğe çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeni paten almak isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, o kimseyi kendisine tutku ve saplantı haline getireceğine delalet eder.

Rüyada paten sürerken düşmek umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah paten görmek kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments