Rüyada patates kurutmak

Rüyada patates kurutmak canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine, sırrın kimselere söylenmeyeceğine, hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, ulaştığı başarıları ve elinde bulunan imkânları kıskanan kişiler tarafından bir dedikoduya malzeme edileceğine, doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan rüya sahibinin iş yatırımları yapacağına, yarardan çok zarar getireceğine delalet eder.

Rüyada patates kurutmak gördüyseniz:

  • Bir ilişki ya da ortaklık gelecek vaat ediyor.

Rüyada patates tarlasından patates toplamak fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına alamet eder.

Rüyada patates tarlasında patates toplamak uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına ve çok büyük kazanç elde edeceğine, hayırsız olaylar yaşayacağına yorulur.

Rüyada patates toplamak zarar edeceğine, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada köfte patates yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurlu, sıhhatli, mutlu, uzun ömre işaret eder.

Rüyada patates ekmek hayırsız kişilerle muhatap olmak zorunda kalınacağına, başarı elde edeceğine, itibar, makam ve söz sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada patates islami rüya sahibinin ticari anlamda yüksek mertebelere ulaşacağına, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve maddi açıdan çok büyük kazançlar elde edileceğine inanılır.

Rüyada patates yüklemek günden güne daha artan başarılar kazanacağına, isteklerini ve arzularını yerine getireceğine delalettir.

Rüyada patates paylaşmak ruhsal ve parasal olarak istenmeyen bazı olaylar yaşanacağına, hayallerin gerçekleştirilemeyeceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, rızkın günden güne genişleyeceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments